Expired

LEGO Star Wars Luke Skywalker’s X-Wing Fighter 75301 Awesome Building Toy for Kids (474 Pieces)

Deal Score0
$40.00 $50.00 Buy It Now
Deal Score0
$40.00 $50.00 Buy It Now

Klasik Star Wars üçlemesinden Luke Skywalker’ın X-wing Fighter’ının (75301) bu harika LEGO yapım parçası versiyonuyla çocuklar kendi destansı hikayelerinde kahraman oluyorlar. Arkada R2-D2 için yeri olan açılır bir LEGO minifigür kokpiti, bir düğmeye dokunarak saldırı pozisyonuna değiştirilebilen kanatlar, geri çekilebilir iniş takımı ve 2 yaylı atıcı da dahil olmak üzere hayranları memnun edecek özgün ayrıntılarla doludur. . . . Çocuklara yönelik bu harika yapım oyuncağı, her biri Luke’un ışın kılıcı ve bir R2-D2 LEGO droid figürü de dahil olmak üzere silahlara sahip Luke Skywalker, Prenses Leia ve General Dodonna’nın LEGO minifigürlerini içerir. LEGO Group, 1999’dan beri Star Wars evreninden ikonik yıldız gemilerini, araçları, yerleri ve karakterleri yeniden yaratıyor. LEGO Star Wars, hem yaratıcı çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli hediye fikirleriyle artık en popüler tema.
Luke Skywalker’ın ikonik X-wing Fighter’ının (75301) LEGO parçalarla yapılmış bir versiyonunu içeren, çocuklar için bu harika yapım oyuncağıyla klasik Star Wars üçlemesinden sahneleri canlandırın.
Her biri Luke’un ışın kılıcı dahil silahlara sahip Luke Skywalker, Princess Leia ve General Dodonna LEGO minifigürlerini ve rol yapma maceraları için bir R2-D2 LEGO droid figürünü içerir
X-wing’de açılır bir LEGO minifigür kokpiti, R2-D2 için alan, bir düğmeye dokunarak saldırı pozisyonuna değiştirilebilen kanatlar, geri çekilebilir iniş takımı ve 2 yaylı atıcı bulunur
Tek başına veya grup etkinliği olarak inşa etmek ve oynamak için eğlenceli olan bu inşaat oyuncağı, yaratıcı çocuklar ve 9 yaş ve üstü Star Wars hayranları için harika bir doğum günü hediyesi, tatil hediyesi veya sürpriz bir muamele yapar.
Bu yıldız savaşçısı yapım modeli 3 inç (8 cm) yüksekliğinde, 12,5 inç (31 cm) uzunluğunda ve 28 cm (28 cm) genişliğindedir ve oyun zamanı görevleri arasında bir çocuğun yatak odasında sergilendiğinde harika görünür.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Dealsbull
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0